Wycinanie drzew metodą alpinistyczną

Niesprzyjające ukształtowanie terenu lub pewne czynniki zewnętrzne mogą spowodować, iż wycinka drzew konwencjonalnymi sposobami nie jest możliwa. Szczególnie w miejscach, gdzie skorzystanie z pomocy podnośnika jest utrudnione, używana przez nasz wyspecjalizowany zespół metoda alpinistyczna będzie idealną alternatywą.

Nie ma szybszego i bezpieczniejszego sposobu na sprawne pozbycie się przeznaczonych do usunięcia drzew , a wszystko to bez potrzeby stosowania ciężkiego i nieporęcznego sprzętu.

 

Wycinanie drzew metodą alpinistyczną na najwyższym poziomie

Naszym głównym celem jest pomoc osobom prywatnym oraz instytucjom poprzez bezpieczne wycinanie  drzew znajdujących się w trudno dostępnych miejscach lub na terenach, które wymagają bardziej rozważnego rozwiązania (na przykład na cmentarzach). Nasi pracownicy, którzy przeszli szkolenia niezbędne do wykonywania swojego zawodu na najwyższym poziomie, na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo swoje oraz osób postronnych. Dlatego właśnie obiekty usuwa się stopniowo, zaczynając od odstających gałęzi, przechodząc do pozbywania się większych konarów, wycinając goły pień na samym końcu.

Cały proces przebiega sprawnie, a sprzęt, z którego korzystają nasi arboryści, nie zajmuje dużo miejsca i nie wymaga wiele czasu, by został odpowiedniego przymocowany. Wycinka każdego z drzew planowana jest osobno, ponieważ wymagane jest indywidualne podejście do każdego z nich. Szczególnie, gdy mamy do czynienia z przypadkami chorymi, zalecana jest niezwykła ostrożność.

Jeśli więc na Twoim terenie znajdują się obiekty naturalne wymagające usunięcia w profesjonalny, bezpieczny i sprawny sposób, postaw na sprawdzone rozwiązanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w praktykach arborystycznych, metodę alpinistyczną wycinania drzew znamy więc od podszewki. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną czy reprezentujesz interesy danej instytucji - skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły dotyczące naszych profesjonalnych usług związanych z pracami na wysokości.

0
Feed

Zostaw komentarz