518 407 936
Rope Serwis Logo

Mycie wysokociśnieniowe

Skuteczne czyszczenie wymaga zastosowania pewnych rozwiązań. Najlepiej sprawdza się oparte na hydrodynamice mycie wysokociśnieniowe. Pozwala na efektywne i nieinwazyjne czyszczenie dużych, jak i ciężko dostępnych powierzchni. W większości przypadków zwykłe czyszczenie to za mało, bo i tak większość brudu pozostaje na powierzchni, wpływając bardzo negatywnie na wygląd całego pomieszczenia. Jeśli chcemy mieć pewność, że podłoga będzie lśniła jak nowa, zdecydujmy się na mycie wysokociśnieniowe!

Wszechstronna technika czyszczenia powierzchni

Gdzie sprawdza się szczególnie mycie wysokociśnieniowe? Jest rekomendowane zwłaszcza w tych miejscach, gdzie zabrudzenia są największe, trwałe, jakie ciężko usunąć. Tak jest w niektórych branżach: przemyśle, budownictwie, górnictwie, transporcie itd. Znajduje się tu wiele konstrukcji oraz instalacji - rurociągi, wymienniki ciepła, elementy metalowe, betonowe, zbiorniki technologiczne, gdzie tylko mycie wysokociśnieniowe zapewni pełną efektywność. Poradzi sobie z zabrudzeniami różnego rodzaju - osadami, złogami różnego typu, korozją, zaschniętym betonem, czy starymi, bardzo trudnymi do usunięcia powłokami malarskimi.

Zalety mycia wysokociśnieniowego

Korzystając z tego rozwiązania, oszczędzamy dużo pieniędzy, ponieważ takie czyszczenie powierzchni nie wymaga zakupu preparatów chemicznych. To jednocześnie oznacza, że chronimy środowisko, bo nie trafiają do niego niebezpiecznie pozostałości po oczyszczaniu podłogi. Co więcej, takie czyszczenie jest całkowicie bezpyłowe. I co równie ważne - tego typu porządkowanie podłóg zapewnia maksymalną skuteczność, gdyż duża siła czyszcząca sprawia, że brud znika z każdego, nawet najbardziej trudno dostępnego, zakamarka. Usługa takiego czyszczenia dostępna jest w wielu polskich miastach, oferowane jest między innymi mycie wysokociśnieniowe w Białymstoku.

Jeżeli poszukujesz doświadczonej ekipy, która dysponuje wysokiej klasy sprzętem i jest w stanie wyczyścić nawet bardzo dużą powierzchnię w krótkim czasie, skorzystaj z usług Rope-Serwis. Gwarantujemy świetne ceny, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta!

Skontaktuj się z nami już dziś, chętnie zapewnimy Ci fachowe doradztwo i poinformujemy o orientacyjnych kosztach. U nas możesz liczyć na pełną transparentność i elastyczność oferty.

crossmenuchevron-down