slider
logo Rope Serwis

Zostań zauważony – montaż i mycie miejskich reklam a promocja firmy

Zostań zauważony – montaż i mycie miejskich reklam a promocja firmy

Reklama zewnętrzna przekazuje zarówno ważne informacje o produkcie lub usłudze, jak również wywołuje przyjemne emocje u oglądających ją osób. Jednak jest to możliwe, tylko wtedy kiedy wygląda ona atrakcyjnie. Nawet najciekawsza treść reklamy nie zrobi wrażenia na kliencie, jeśli przedstawiona jest ona na zaniedbanym nośniku. Każda firma dąży do tego, aby zostać zapamiętana w jak najlepszy sposób. Ten cel pomaga osiągnąć profesjonalne montowanie i fachowe mycie reklam przez firmy oferujące usługi alpinistyczne.

Kreatywne sposoby na montaż reklam miejskich w wykonaniu firmy alpinistycznej

konstrukcja metalowaKażdy przypadek montażu reklam jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Billboard, frontlight, czy pozostałe rodzaje reklamy zewnętrznej wymagają różnych umiejętności podczas pracy przy ich montowaniu. Istotne jest również wybranie dobrego miejsca do prezentacji przekazu. Reklama musi stać się widoczna dla przyszłych klientów.

Popularne jej lokalizacje to:

 • centrum miasta,
 • położenie blisko ciągów komunikacyjnych,
 • okolice uczęszczanych dróg miejskich.

Właściwy montaż przedłuży również trwałość reklamy, ponieważ zostanie ona zamontowana w solidny sposób. Później wystarczy już tylko dbać o jej regularne odnawianie, żeby jak najdłużej pozostała atrakcyjna dla oglądających ją przechodniów.

Rola zadbanej reklamy w promocji firmy

Specjaliści od prac wysokościowych pomagają w pozytywnym wyróżnieniu się reklamy zewnętrznej na tle miejskiego krajobrazu. Wykorzystują oni do tego takie metody jak: czyszczenie jej metodą wysokociśnieniową lub ręcznie przy użyciu specjalnych środków myjących. Są to sposoby na odświeżenie estetycznego wyglądu danego nośnika przekazu reklamowego. Technika mycia jest dobierana do materiału, z którego wykonano powierzchnię oczyszczanej reklamy. Uprawnienia do pracy z dostępem liniowym pomagają zajmować się jej czyszczeniem nawet w nietypowych warunkach. Przykład mycia reklam, w tym przypadku jest to praca z użyciem podestu ruchomego, przedstawia ten materiał video:

 

 

Zadbanie o nienaganny wygląd reklamy miejskiej pomaga jej również spełnić swoją rolę, czyli:

 • przyciąganie uwagi klientów, których chcę pozyskać firma,
 • eksponowanie zalet produktu lub usługi, które są wymienione ofercie,
 • podkreślenie tego, co jest wyjątkowe w danej propozycji.

Od regularnego dbania o wygląd reklamy miejskiej zależy późniejsza skuteczność stworzonego przez ekspertów od reklamy przekazu.

Kampania zewnętrzna pod opieką specjalistów pracujących z dostępu linowego: maksymalizacja efektu

Dlaczego kampania outdorowa (zewnętrzna) sprawdza się przy promocji? Jest kilka powodów, dla których firmy wybierają tę metodę:

 • pomaga ona dotrzeć do mas;
 • zapewnia ona czytelność oferty, dzięki przedstawieniu jej treści w prostej formie;
 • wyróżnia ją sposób kontaktu z przekazem reklamy – ciągły i szybko zapadający w pamięć;
 • istotny jest typ nośnika – odpowiednio dobrany gwarantuje pożądany rezultat.

Od zadbania o szczegóły zależy skuteczność tego typu promocji. Sukces reklamy zależy od spełnienia kilku dodatkowych warunków:

 • towarzystwa takich reklam, które nie odciągną uwagi od przekazu firmy;
 • miejsca, w którym oferta będzie widoczna;
 • nienagannego wyglądu banerów, billboardów, neonów, czy innych nośników reklamy.

Prowadzenie kampanii reklamowej ma na celu zachęcenie klientów do wybrania produktu lub usługi danej firmy. Jest to prostsze, gdy zadbamy o warunki jej prezentowania – już podczas montażu oraz w trakcie dbania o stan tej inwestycji.

Przedsiębiorstwo zaznaczy pozytywnie swoją obecność w krajobrazie miejskim, inwestując w profesjonalny montaż i czyszczenie reklam zewnętrznych. Klienci docenią wtedy zadbane i przyciągające uwagę billboardy, banery oraz inne reklamy, ponieważ nie będą one szpecić widoku miasta, tylko przekazywać przydatne dla nich informacje.

Alpiniści przemysłowi dbają o miejskie krajobrazy także poprzez usuwanie z nich szpecących elementów. Jednym z nich jest niechciane graffiti – o tym, jak sobie z takimi malunkami radzimy, piszmy w kolejnym tekście na naszym blogu.