slider
logo Rope Serwis

Komu zlecić profesjonalny montaż reklam na wysokości?

Komu zlecić profesjonalny montaż reklam na wysokości?

Reklama nie od dziś jest podstawą handlu, jednak w ostatnich latach zrobiła naprawdę oszałamiająca karierę. Rozwój poligrafii, technik drukarskich i materiały pozwalające uzyskać efekty trójwymiarowe doprowadziły do wynalezienia nowych nośników reklamowych i wygląda na to, że to nie koniec wynalazków w tej dziedzinie. Konkurencja na rynku jest dziś tak duża, że aby dobrze prosperować, bezwzględnie trzeba inwestować w reklamę swojej firmy.

Czynią tak zarówno ogromne galerie handlowe, międzynarodowe korporacje jak i małe, lokalne firmy walczące o klienta. Taka koniunktura prowadzi z kolei do rozwoju agencji reklamowych oraz firm specjalizujących się w montażu reklam często umieszczanych w nietypowych lub trudno dostępnych miejscach.

Widoczna i zwracająca uwagę reklama to podstawa promocji

Nie każda reklama dobrze spełni swoją funkcję. Aby była skuteczna ważny jest ciekawy pomysł, profesjonalne wykonanie, dobrej jakości materiały oraz odpowiednie miejsce ekspozycji. Nad każdym nośnikiem pracuje wiele osób, wśród których są graficy, copywritterzy, drukarze oraz pracownicy zajmujący się montażem gotowych reklam w wyznaczonych miejscach. Tylko dobra współpraca pomiędzy tymi specjalistami zapewni sukces w postaci oryginalnej, kreatywnej i zwracającej uwagę reklamy.

Montaż reklam – zadanie dla fachowców

Pośród najbardziej popularnych nośników reklamowych mamy bilboardy, tablice reklamowe, citylighty, słupy ogłoszeniowe, banery, kasetony, litery przestrzenne itp. Wiele z nich wyróżnia się dużymi gabarytami, a co za tym idzie solidną wagą. Montaż reklam wielkoformatowych, które w dodatku mają być wyeksponowane na znacznej wysokości to prawdziwe wyzwanie.

Trzeba pamiętać, że każda reklama musi być przede wszystkim bezpieczna dla otoczenia i nie stwarzać zagrożenia dla przechodniów czy okolicznych budynków. Aby spełniała ona wszystkie normy bezpieczeństwa, trzeba zastosować się do obowiązujących przepisów i zamontować ją w fachowy sposób. Montażem reklam często zajmują się firmy wysokościowe zatrudniające pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia do prac alpinistycznych.

Wynajmując profesjonalną ekipę montażystów, mamy gwarancję, że prace będą wykonane z zachowaniem zasad BHP, a nasza reklama nie będzie zagrożeniem dla otoczenia.

Montaż to nie wszystko!

Wielu właścicieli firm niestety uważa, że inwestycja w reklamę to jednorazowa akcja. Zlecają projekt, wykonanie i montaż reklamy, a potem całkowicie o niej zapominają. Jest to bardzo negatywne podejście, gdyż zaniedbana, zniszczona i brudna reklama niestety wywołuje kompletnie odwrotny skutek od zamierzonego i zniechęca klientów.

Dlatego rozsądny przedsiębiorca powinien w planie wydatków swojej firmy uwzględnić koszty utrzymania nośników reklamowych. Wspomniane firmy wysokościowe poza montażem oferują również profesjonalne czyszczenie oraz renowację zniszczonych elementów reklamy.

Profesjonalny montaż reklam w Białystoku

Przedsiębiorcy z Podlasia, którzy chcą wyróżnić swoją firmę i postanowili zainwestować w ciekawą reklamę, którą trzeba zamocować na odpowiedniej wysokości mogą skorzystać z usług firmy Rope Serwis zajmującej się montażem i myciem reklam w Białymstoku i okolicach. Dzięki powierzeniu takiego zadania profesjonalistom, każdą reklamę można umieścić nawet w trudno dostępnych, ale atrakcyjnych wizualnie miejscach.