Blog

Witamy na naszym blogu!

 • 06/06/2022 0 Komentarze
  Od jakiej wysokości można zlecić prace firmie alpinistycznej?

  Mycie dachów, elewacji, okien, usuwanie śniegu z wierzchu budynków, ocieplanie natryskowe pianką PUR i pielęgnacja lub wycinka drzew to tylko wybrane prace na wysokości, jakie można zlecić firmie alpinistycznej. Oferują one bowiem różnorodne usługi związane z wykonywaniem czynności w trudnych warunkach. Przekonaj się więc, od jakiej wysokości można zlecić prace firmie alpinistycznej.

  Dowiedz się więcej
 • 19/11/2021 0 Komentarze
  Odśnieżanie dachów - obowiązek właściciela

  Jednym zima kojarzy się głównie z ubieraniem choinki, pysznymi, świątecznymi potrawami czy szusowaniem na nartach, inni dostrzegają natomiast przede wszystkim negatywne strony mroźnej pory roku, w tym oczywiście rosnące z roku na rok koszty ogrzewania budynków. Bez względu na to, do której z tych grup się zaliczasz, musisz pamiętać, że jako właściciel lub zarządca nieruchomości masz kilka dodatkowych obowiązków związanych m.in. z zapewnieniem bezpieczeństwa przechodniów, a niewywiązanie się z nich może skutkować nałożeniem dotkliwych kar pieniężnych. Do Twoich powinności należy przede wszystkim odśnieżanie dachu - właśnie to zadanie omówimy w dzisiejszym artykule.

  Dowiedz się więcej
 • 22/02/2021 0 Komentarze
  Wycinanie drzew metodą alpinistyczną

  Niesprzyjające ukształtowanie terenu lub pewne czynniki zewnętrzne mogą spowodować, iż wycinka drzew konwencjonalnymi sposobami nie jest możliwa. Szczególnie w miejscach, gdzie skorzystanie z pomocy podnośnika jest utrudnione, używana przez nasz wyspecjalizowany zespół metoda alpinistyczna będzie idealną alternatywą.

  Dowiedz się więcej
 • 02/04/2020 - RopeSerwis 0 Komentarze
  Piaskowanie

  Co można wyczyścić metodą piaskowania?

  Technika piaskowania ma bardzo szerokie zastosowanie i jest wykorzystywana do czyszczenia wielu rodzajów powierzchni i różnych obiektów. Jej niezaprzeczalne zalety to możliwość dotarcia w trudno dostępne miejsca (wszelkie załamania, nierówności i rowki) oraz uzyskanie wygładzonej powierzchni.

  Dowiedz się więcej