518 407 936
Rope Serwis Logo

O firmie

Rope Serwis to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi wysokościowe z wykorzystaniem technik linowych.

W swojej pracy przestrzegamy standardów OTDL oraz wytycznych normy PN 90Z08057. Nasi fachowcy posiadają duże doświadczenie i konieczne uprawnienia, dzięki czemu ich działania są efektywne i przebiegają w bezpieczny sposób.

Pomalowaliśmy ok. 5 000 m2 powierzchni dachowych, umyliśmy tysiące okien na wysokości, odkurzyliśmy setki magazynów.

Z naszej oferty korzystali już Klienci prywatni oraz przedsiębiorcy z branży budowlanej i przemysłowej. Tak samo skutecznie wykonujemy zlecenia obejmujące mycie ciśnieniowe, jak i piaskownie.

Rozbudowane spektrum usług dla Klienta indywidualnego i biznesowego

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt alpinistyczny. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, do których należą nie tylko firmy dysponujące wielkopowierzchniowymi halami produkcyjnymi bądź magazynowymi, lecz również wszelkiego rodzaju instytucje publiczne.

Specjalizujemy się między innymi w natryskowym ocieplaniu budynków pianką poliuretanową, pracach arborystycznych i przygotowywaniu ekspertyz dendrologicznych, a także w profesjonalnym czyszczeniu konstrukcji stalowych, w tym również mostów. Podejmujemy się ponadto prac modernizacyjnych oraz remontowych w przestrzeniach zamkniętych, które wymagają szczególnych uprawnień i zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Jesteśmy też oczywiście otwarci na współpracę z Klientami indywidualnymi - zarówno w kwestii ocieplania budynków mieszkalnych oraz wykonywania niezwykle wytrzymałych posadzek żywicznych, jak i malowaniu dachów metodą natryskową.

Dla naszych Klientów, na podstawie indywidualnych planów i ustaleń, prowadziliśmy już:

malowanie natryskowe dachów kościołów (zdjęcia w galerii), odśnieżanie dachów oraz areału wokół białostockich marketów TESCO oraz CAREFOUR o łącznej powierzchni ok. 60 000 m2, montaż na wysokości instalacji odgromowej na zbiornikach firmy SWEDSPAN; IKEA (zdjęcia w galerii), renowację komina ciepłowniczego kotłowni miejskiej, wycinkę drzew w posiadłościach prywatnych i publicznych.

Zajrzyj do galerii naszych realizacji

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

crossmenuchevron-down