518 407 936
Rope Serwis Logo

Galeria

Jesteśmy dumni z wszystkich wykonanych przez nas prac, dlatego z miłą chęcią prezentujemy Państwu ich efekty! Na prezentowanych w galerii zdjęciach można zobaczyć fachowców z białostockiej firmy Rope Serwis przy pracy, a także już gotowe budynki z elegancko odświeżoną elewacją. Szczególnie efektownie wyglądają ujęcia zrobione z dużej wysokości - to przecież właśnie prace alpinistyczne stanowią jeden z głównych obszarów naszej działalności.

Oglądając te fotografie, można w choć niewielkim stopniu zdać sobie sprawę, jak niebezpieczne zadania jesteśmy w stanie dla Państwa wykonać: wysokociśnieniowe mycie okien i dachów w wieżowcach, czyszczenie zbiorników i silosów w zakładach przemysłowych z wykorzystaniem dostępu linowego czy montaż kratownic oraz innego rodzaju konstrukcji stalowych.

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi zdjęciami z naszych realizacji. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta obejmująca wszelkiego rodzaju prace wysokościowe przy użyciu technik alpinistycznych, ocieplanie natryskowe metodą PUR oraz m.in. wycinkę drzew, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

crossmenuchevron-down